Like Button (8.x-2.13) - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Center
da: Centreret

en: Field
da: Felt

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Theme
da: Tema

en: Email
da: E-mail

en: Error
da: Fejl

en: Voting
da: Bedømmelse

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: Counter
da: Tæller

en: Button
da: Knap

en: Position
da: Placering

en: bottom
da: bund

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: API key
da: API-nøgle

en: Jan
da: jan

en: Feb
da: feb

en: Mar
da: mar

en: Apr
da: apr

en: Jun
da: jun

en: Jul
da: jul

en: Aug
da: aug

en: Sep
da: sep

en: Oct
da: okt

en: Nov
da: nov

en: Dec
da: dec

en: Alignment
da: Justering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Reports
da: Rapporter

en: number
da: tal

en: Example:
da: Eksempel:

en: Sharing
da: Deling

en: Account Details
da: Kontodetaljer
