Like Button (8.x-2.13) - en to de translation catalogue (59 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Center
de: Zentriert

en: Field
de: Feld

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: Email
de: E-Mail

en: Error
de: Fehler

en: Voting
de: Bewertung

en: Medium
de: Mittel

en: January
de: Januar

en: February
de: Februar

en: March
de: März

en: May
de: Mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: December
de: Dezember

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Counter
de: Zähler

en: bottom
de: unten

en: top
de: oben

en: left
de: links

en: right
de: rechts

en: API key
de: API-Key

en: Jan
de: Jan.

en: Feb
de: Febr.

en: Mar
de: März

en: Apr
de: Apr.

en: Jun
de: Juni

en: Jul
de: Juli

en: Aug
de: Aug.

en: Oct
de: Okt.

en: Nov
de: Nov.

en: Dec
de: Dez.

en: Alignment
de: Ausrichtung

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Retry
de: Erneut versuchen

en: Loading...
de: Wird geladen...

en: Texts
de: Texte

en: Synchronization
de: Synchronisierung

en: Reports
de: Berichte

en: Popup
de: Pop-Up

en: number
de: Zahl

en: Example:
de: Beispiel:

en: Sharing
de: Gemeinsame Nutzung

en: Account Details
de: Benutzerkontodetails

en: Not logged in
de: Nicht angemeldet

en: percent
de: Prozent

en: Popup position
de: Pop-up-Position

en: Local domain
de: Lokale Domäne

en: Print chart
de: Diagramm drucken
