Like Button (8.x-2.13) - en to ka translation catalogue (43 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Field
ka: ველი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Medium
ka: საშუალო

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Position
ka: პოციზია

en: Jan
ka: იან

en: Feb
ka: თებ

en: Mar
ka: მარ

en: Apr
ka: აპრ

en: Jun
ka: ივნ

en: Jul
ka: ივლ

en: Aug
ka: აგვ

en: Sep
ka: სექ

en: Oct
ka: ოქტ

en: Nov
ka: ნოე

en: Dec
ka: დეკ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Loading...
ka: იტვირთება...
