Like Button (8.x-2.13) - en to kn translation catalogue (43 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Error
kn: ದೋಷ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: January
kn: ಜನವರಿ

en: February
kn: ಫೆಬ್ರವರಿ

en: March
kn: ಮಾರ್ಚ್

en: April
kn: ಎಪ್ರಿಲ್

en: May
kn: ಮೇ

en: June
kn: ಜೂನ್

en: July
kn: ಜುಲೈ

en: August
kn: ಆಗಸ್ಟ್

en: September
kn: ಸೆಪ್ಟೆಂಬರ್

en: October
kn: ಅಕ್ಟೋಬರ್

en: November
kn: ನವೆಂಬರ್

en: December
kn: ಡಿಸೆಂಬರ್

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: bottom
kn: ಕೆಳಭಾಗ

en: top
kn: ಮೇಲ್ಭಾಗ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Retry
kn: ಮರುಪ್ರಯತ್ನಿಸು

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Synchronization
kn: ಮೇಳೈಕೆ

en: number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Sharing
kn: <b>ಹಂಚಿಕೆ</b>
