Like Button (8.x-2.13) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Center
lt: Centras

en: Field
lt: Laukelis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Theme
lt: Tema

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Voting
lt: Balsavimas

en: OK
lt: Gerai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Position
lt: Pozicija

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: number
lt: skaičius

en: Sharing
lt: Dalintis
