Like Button (8.x-2.13) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
