Like Button (8.x-2.13) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Center
sk: Na stred

en: Field
sk: Pole

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Medium
sk: Stredná

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Position
sk: Pozícia

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: API key
sk: API kľúč

en: Jan
sk: jan

en: Feb
sk: feb

en: Mar
sk: mar

en: Apr
sk: apr

en: Jun
sk: jún

en: Jul
sk: júl

en: Aug
sk: aug

en: Sep
sk: sep

en: Oct
sk: okt

en: Nov
sk: nov

en: Dec
sk: dec

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Retry
sk: Znova

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Reports
sk: Hlásenia

en: number
sk: číslo

en: Sharing
sk: Zdieľanie
