Like Button (8.x-2.13) - en to te translation catalogue (42 entries)

en: Language
te: భాష

en: Field
te: ఖాళీ

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Error
te: సమస్య

en: OK
te: సరే

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్

en: Position
te: స్థానం

en: Jan
te: జన

en: Feb
te: ఫిబ్ర

en: Mar
te: మార్చి

en: Apr
te: ఏప్రి

en: Jun
te: జూన్

en: Jul
te: జూలై

en: Aug
te: ఆగ

en: Sep
te: సెప్టె

en: Oct
te: అక్టో

en: Nov
te: నవ

en: Dec
te: డిసె

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Reports
te: నివేదికలు

en: Example:
te: ఉదాహరణ:
