Like Button (8.x-2.14) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Language
be: Мова

en: Center
be: Цэнтр

en: Field
be: Поле

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Theme
be: Тэма

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Medium
be: Сярэдні

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: top
be: уверсе

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Jan
be: студзень

en: Feb
be: люты

en: Mar
be: сакавік

en: Apr
be: красавік

en: Jun
be: чэрвень

en: Jul
be: ліпень

en: Aug
be: жнівень

en: Sep
be: верасень

en: Oct
be: кастрычнік

en: Nov
be: лістапад

en: Dec
be: Снежань

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Reports
be: Справаздачы

en: Popup
be: Выкідны
