Like Button (8.x-2.14) - en to bo translation catalogue (48 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Jan
bo: ཟླ་༡་པོ

en: Feb
bo: ཟླ་༢་པ

en: Mar
bo: ཟླ་༣་པ

en: Apr
bo: ཟླ་༤་བ

en: Jun
bo: ཟླ་༦་པ

en: Jul
bo: ཟླ་༧་པ

en: Aug
bo: ཟླ་༨་པ

en: Sep
bo: ཟླ་༩་བ

en: Oct
bo: ཟླ་༡༠་བ

en: Nov
bo: ཟླ་༡༡་པ

en: Dec
bo: ཟླ་༡༢་པ

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Example:
bo: དཔེ་བརྗོད།

en: Sharing
bo: མཉམ་སྤྱོད།
