Like Button (8.x-2.14) - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Center
cs: Na střed

en: Field
cs: Pole

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Email
cs: E-mail

en: Error
cs: Chyba

en: Voting
cs: Hlasování

en: Medium
cs: Střední

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Button
cs: Tlačítko

en: Position
cs: Pozice

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: Jun
cs: Čer

en: Jul
cs: Črv

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Reports
cs: Logy

en: Example:
cs: Příklad:

en: Sharing
cs: Sdílení
