Like Button (8.x-2.14) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Language
et: Keel

en: Center
et: Keskel

en: Field
et: Väli

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Theme
et: Teema

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: OK
et: Olgu

en: Medium
et: Keskmine

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Counter
et: Loendur

en: Button
et: Nupp

en: Position
et: Asukoht

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Alignment
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Texts
et: Tekstid

en: Reports
et: Raportid

en: Sharing
et: Jagamine
