Like Button (8.x-2.14) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Language
fil: Wika

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: Error
fil: Mali

en: Medium
fil: Katamtaman

en: February
fil: Pebrero

en: Feb
fil: Peb

en: Reports
fil: Mga ulat
