Like Button (8.x-2.14) - en to gu translation catalogue (31 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: January
gu: જાન્યુઆરી

en: February
gu: ફેબ્રુઆરી

en: March
gu: માર્ચ

en: April
gu: એપ્રિલ

en: May
gu: મે

en: June
gu: જૂન

en: July
gu: જુલાઈ

en: August
gu: ઓગસ્ટ

en: September
gu: સપ્ટેમ્બર

en: October
gu: ઓક્ટોબર

en: November
gu: નવેમ્બર

en: December
gu: ડિસેમ્બર

en: Jan
gu: જાન્યુ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Reports
gu: અહેવાલો
