Like Button (8.x-2.14) - en to hr translation catalogue (49 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Center
hr: Centar

en: Field
hr: Polje

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Theme
hr: Tema

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Voting
hr: Glasovanje

en: OK
hr: U redu

en: Medium
hr: Srednji

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: Counter
hr: Brojač

en: Button
hr: Gumb

en: Position
hr: Pozicija

en: Jan
hr: sij

en: Feb
hr: velj

en: Mar
hr: ožu

en: Apr
hr: tra

en: Jun
hr: lip

en: Jul
hr: srp

en: Aug
hr: kol

en: Sep
hr: ruj

en: Oct
hr: lis

en: Nov
hr: stu

en: Dec
hr: pro

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Reports
hr: Izvješća

en: number
hr: broj

en: Sharing
hr: Dijeljenje
