Like Button (8.x-2.14) - en to ja translation catalogue (55 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Center
ja: 中央

en: Field
ja: フィールド

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Theme
ja: テーマ

en: Email
ja: メール

en: Error
ja: エラー

en: Voting
ja: 投票

en: Medium
ja: 中程度

en: January
ja: 1月

en: February
ja: 2月

en: March
ja: 3月

en: April
ja: 4月

en: May
ja: 5月

en: June
ja: 6月

en: July
ja: 7月

en: August
ja: 8月

en: September
ja: 9月

en: October
ja: 10月

en: November
ja: 11月

en: December
ja: 12月

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Counter
ja: カウンター

en: Site ID
ja: サイトID

en: Button
ja: ボタン

en: Position
ja: ポジション

en: Jan
ja: 1月

en: Feb
ja: 2月

en: Mar
ja: 3月

en: Apr
ja: 4月

en: Jun
ja: 6月

en: Jul
ja: 7月

en: Aug
ja: 8月

en: Sep
ja: 9月

en: Oct
ja: 10月

en: Nov
ja: 11月

en: Dec
ja: 12月

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Synchronization
ja: 同期

en: Counter type
ja: カウンタタイプ

en: Reports
ja: レポート

en: Popup
ja: ポップアップ

en: number
ja: 数値

en: Sharing
ja: 共有
