Like Button (8.x-2.14) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Center
kk: Орта

en: Field
kk: Өріс

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Error
kk: Қате

en: Medium
kk: Орташа

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел

en: Reports
kk: Есептер
