Like Button (8.x-2.14) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: OK
ml: ശരി

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
