Like Button (8.x-2.14) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Field
mn: Талбар

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Theme
mn: Загвар

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Medium
mn: Дундаж

en: May
mn: 5-р сар

en: Jan
mn: 1-р сар

en: Feb
mn: 2-р сар

en: Mar
mn: 3-р сар

en: Apr
mn: 4-р сар

en: Oct
mn: 10-р сар

en: Nov
mn: 11-р сар

en: Dec
mn: 12-р сар

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Reports
mn: Тайлангууд
