Like Button (8.x-2.14) - en to oc translation catalogue (52 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Center
oc: Centre

en: Field
oc: Camp

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Theme
oc: Tèma

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Medium
oc: Mejan

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Position
oc: Posicion

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: API key
oc: Clau API

en: Jan
oc: gen.

en: Feb
oc: feb.

en: Mar
oc: mar.

en: Apr
oc: abr.

en: Jun
oc: jun.

en: Jul
oc: jul.

en: Aug
oc: ago.

en: Sep
oc: set.

en: Oct
oc: oct.

en: Nov
oc: nov.

en: Dec
oc: dec.

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Synchronization
oc: Sincronizacion

en: Reports
oc: Rapòrts

en: number
oc: nombre

en: Example:
oc: Exemple :

en: Sharing
oc: Partage
