Like Button (8.x-2.14) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Theme
sr: Тема

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Reports
sr: Извештаји
