Like Button (8.x-2.14) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Email
th: อีเมล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Medium
th: ปานกลาง

en: May
th: พ.ค.

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Jan
th: ม.ค.

en: Feb
th: ก.พ.

en: Mar
th: มี.ค.

en: Apr
th: เม.ย.

en: Jun
th: มิ.ย.

en: Jul
th: ก.ค.

en: Aug
th: ส.ค.

en: Sep
th: ก.ย.

en: Oct
th: ต.ค.

en: Nov
th: พ.ย.

en: Dec
th: ธ.ค.

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Reports
th: รายงานสถานะ
