Like Button (8.x-2.14) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Center
ur: وسط

en: Field
ur: فیلڈ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی
