Like Button (8.x-2.14) - en to vi translation catalogue (58 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Center
vi: Giữa

en: Field
vi: Trường

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Error
vi: Lỗi

en: Medium
vi: Vừa

en: January
vi: Tháng 1

en: February
vi: Tháng 2

en: March
vi: Tháng 3

en: April
vi: Tháng 4

en: May
vi: Tháng 5

en: June
vi: Tháng 6

en: July
vi: Tháng 7

en: August
vi: Tháng 8

en: September
vi: Tháng 9

en: October
vi: Tháng 10

en: November
vi: Tháng 11

en: December
vi: Tháng 12

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Button
vi: Nút

en: Position
vi: Vị trí

en: bottom
vi: đáy

en: top
vi: đỉnh

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: API key
vi: khóa API

en: Jan
vi: Th1

en: Feb
vi: Th2

en: Mar
vi: Th3

en: Apr
vi: Th4

en: Jun
vi: Th6

en: Jul
vi: Th7

en: Aug
vi: Th8

en: Sep
vi: Th9

en: Oct
vi: Th10

en: Nov
vi: Th11

en: Dec
vi: Th12

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Retry
vi: Thử lại

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Synchronization
vi: Đồng bộ

en: Reports
vi: Báo cáo

en: Popup
vi: Tự mở

en: number
vi: số

en: Example:
vi: Ví dụ:

en: Sharing
vi: Dùng chung
