Like Button (8.x-2.15) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Language
af: Taal

en: Center
af: Senter

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Error
af: Fout

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des

en: Reports
af: Verslae
