Like Button (8.x-2.15) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Position
am: ቦታ

en: Reports
am: ሪፖርቶች
