Like Button (8.x-2.15) - en to bn translation catalogue (36 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: Email
bn: ইমেইল

en: Error
bn: ত্রুটি

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Medium
bn: মাঝারি

en: January
bn: জানুয়ারী

en: February
bn: ফেব্রুয়ারী

en: March
bn: মার্চ

en: April
bn: এপ্রিল

en: May
bn: মে

en: June
bn: জুন

en: July
bn: জুলাই

en: August
bn: আগস্ট

en: September
bn: সেপ্টেম্বর

en: October
bn: অক্টোবর

en: November
bn: নভেম্বর

en: December
bn: ডিসেম্বর

en: Jan
bn: জান

en: Feb
bn: ফেব্রু

en: Mar
bn: মার্চ

en: Apr
bn: এপ্রি

en: Jun
bn: জুন

en: Jul
bn: জুলা

en: Aug
bn: আগ

en: Sep
bn: সেপ্টে

en: Oct
bn: অক্টো

en: Nov
bn: নভে

en: Dec
bn: ডিসে

en: Reports
bn: রিপোর্ট
