Like Button (8.x-2.15) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Field
bs: Polje

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Theme
bs: Tema

en: Error
bs: Greška

en: Medium
bs: Srednje
