Like Button (8.x-2.15) - en to es translation catalogue (53 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Center
es: Centrado

en: Field
es: Campo

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Theme
es: Tema

en: Email
es: Correo electrónico

en: Voting
es: Votación

en: Medium
es: Medio

en: January
es: Enero

en: February
es: Febrero

en: March
es: Marzo

en: April
es: Abril

en: May
es: Mayo

en: June
es: Junio

en: July
es: Julio

en: August
es: Agosto

en: September
es: Septiembre

en: October
es: Octubre

en: November
es: Noviembre

en: December
es: Diciembre

en: General Settings
es: Configuración General

en: Counter
es: Contador

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Button
es: Botón

en: Position
es: Posición

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: API key
es: Clave del API

en: Jan
es: Ene

en: Apr
es: Abr

en: Aug
es: Ago

en: Dec
es: Dic

en: Alignment
es: Alineación

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Retry
es: Volver a intentar

en: Loading...
es: Cargando...

en: Synchronization
es: Sincronización

en: Counter type
es: Tipo de contador

en: Reports
es: Informes

en: Popup
es: Emergente

en: number
es: número

en: Example:
es: Ejemplo:

en: Sharing
es: Compartiendo

en: Enable for the following content types
es: Habilitar para lo siguientes tipos de contenidos
