Like Button (8.x-2.15) - en to fa translation catalogue (54 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Center
fa: وسط

en: Field
fa: فیلد

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Theme
fa: پوسته

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: OK
fa: موافقت

en: Medium
fa: متوسط

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Counter
fa: شمارنده

en: Button
fa: دکمه

en: Position
fa: موقعیت

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Jan
fa: ژانویه

en: Feb
fa: فوریه

en: Mar
fa: مارس

en: Apr
fa: آوریل

en: Jun
fa: ژوئن

en: Jul
fa: ژوئیه

en: Aug
fa: اوت

en: Sep
fa: سپتامبر

en: Oct
fa: اکتبر

en: Nov
fa: نوامبر

en: Dec
fa: دسامبر

en: Alignment
fa: تراز

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: number
fa: شماره

en: Example:
fa: مثال:

en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری
