Like Button (8.x-2.15) - en to fi translation catalogue (56 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Center
fi: Keskellä

en: Field
fi: Kenttä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Theme
fi: Teema

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: Voting
fi: Äänestys

en: Medium
fi: Keskiverto

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Counter
fi: Laskuri

en: Button
fi: Nappi

en: Position
fi: Sijoitus

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: Jan
fi: Tam

en: Feb
fi: Hel

en: Mar
fi: Maa

en: Apr
fi: Huh

en: Jun
fi: Kes

en: Jul
fi: Hei

en: Aug
fi: Elo

en: Sep
fi: Syy

en: Oct
fi: Lok

en: Nov
fi: Mar

en: Dec
fi: Jou

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Reports
fi: Raportit

en: Total Votes
fi: Kokonaisäänet

en: number
fi: numero

en: Example:
fi: Esimerkki:

en: Sharing
fi: Jakaminen

en: Popup width
fi: Ponnahdusikkunan leveys
