Like Button (8.x-2.15) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Language
he: שפה

en: Center
he: מרכז

en: Field
he: שדה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Voting
he: הצבעה

en: Medium
he: בינוני

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Counter
he: מונה

en: Button
he: כפתור

en: Position
he: מיקום

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Loading...
he: טוען...

en: Reports
he: דוחות

en: Popup
he: פופאפ

en: number
he: מספר

en: Sharing
he: שיתוף
