Like Button (8.x-2.15) - en to hu translation catalogue (66 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Center
hu: Középen

en: Field
hu: Mező

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Theme
hu: Smink

en: Email
hu: E-mail

en: Error
hu: Hiba

en: Voting
hu: Szavazás

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Medium
hu: Közepes

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Counter
hu: Számláló

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: API key
hu: API kulcs

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: már

en: Apr
hu: ápr

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szep

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Texts
hu: Szövegek

en: Synchronization
hu: Összehangolás

en: Reports
hu: Jelentések

en: Popup
hu: Felugró

en: number
hu: szám

en: Example:
hu: Példa:

en: Sharing
hu: Megosztás

en: Tooltips
hu: Eszköztippek

en: Not logged in
hu: Nincs bejelentkezve

en: Popup style
hu: Felugró stílus

en: Popup position
hu: Felugró ablak elhelyezkedése
