Like Button (8.x-2.15) - en to is translation catalogue (46 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Center
is: Miðja

en: Field
is: Svæði

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Theme
is: Þema

en: Email
is: Netfang

en: Error
is: Villa

en: OK
is: Í lagi

en: Medium
is: Miðlungs

en: January
is: janúar

en: February
is: febrúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: July
is: júlí

en: August
is: ágúst

en: September
is: september

en: October
is: október

en: November
is: nóvember

en: December
is: desember

en: Position
is: Staðsetning

en: Jan
is: jan

en: Feb
is: feb

en: Mar
is: mar

en: Apr
is: apr

en: Jun
is: jún

en: Jul
is: júl

en: Aug
is: ágú

en: Sep
is: Sept

en: Oct
is: okt

en: Nov
is: nóv

en: Dec
is: des

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Loading...
is: Hleð...

en: Reports
is: Skýrslur
