Like Button (8.x-2.15) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Theme
jv: Tema

en: Error
jv: Salah

en: Medium
jv: Sedheng

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber

en: Aug
jv: Agu

en: Oct
jv: Okt

en: Nov
jv: Nop

en: Dec
jv: Des

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Reports
jv: Laporan
