Like Button (8.x-2.15) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Field
nn: Felt

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Error
nn: Feil

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober

en: December
nn: Desember

en: Jan
nn: jan

en: Feb
nn: feb

en: Mar
nn: mar

en: Apr
nn: apr

en: Jun
nn: jun

en: Jul
nn: jul

en: Aug
nn: aug

en: Sep
nn: sep

en: Oct
nn: okt

en: Nov
nn: nov

en: Dec
nn: des

en: Reports
nn: Rapportar
