Like Button (8.x-2.15) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: OK
ug: جەزملەش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Reports
ug: دوكلات

en: number
ug: سان
