Like Button (8.x-2.15) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Language
az: Dil

en: Center
az: Mərkəz

en: Field
az: Sahə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Theme
az: Tema

en: Error
az: Səhv

en: Medium
az: Orta

en: Counter
az: Sayğac

en: Button
az: Düymə

en: Position
az: Vəzifə

en: Jan
az: Yanvar

en: Feb
az: Fevral

en: Mar
az: Mart

en: Apr
az: Aprel

en: Jun
az: Iyun

en: Jul
az: Iyul

en: Aug
az: Avqust

en: Sep
az: Sentyabr

en: Oct
az: Oktyabr

en: Nov
az: Noyabr

en: Dec
az: Dekabr

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Reports
az: Hesabatlar
