Like Button (8.x-2.13) - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Language
pl: Język

en: Center
pl: Środek

en: Field
pl: Pole

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Theme
pl: Skórka

en: Error
pl: Błąd

en: Voting
pl: Ocena

en: Medium
pl: Średnie

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Counter
pl: Licznik

en: Button
pl: Przycisk

en: Position
pl: Pozycja

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: API key
pl: Klucz API

en: Jan
pl: sty

en: Feb
pl: lut

en: Mar
pl: mar

en: Apr
pl: kwi

en: Jun
pl: cze

en: Jul
pl: lip

en: Aug
pl: sie

en: Sep
pl: wrz

en: Oct
pl: paź

en: Nov
pl: lis

en: Dec
pl: gru

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: Reports
pl: Raporty

en: Popup
pl: wyskakujący

en: number
pl: liczba

en: Example:
pl: Przykład:

en: Sharing
pl: Udostępnianie

en: Popup style
pl: Styl wyskakującego okna
