Like Button (8.x-2.15) - en to tr translation catalogue (55 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Center
tr: Merkez

en: Field
tr: Alan

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Theme
tr: Tema

en: Email
tr: E-posta

en: Error
tr: Hata

en: Voting
tr: Oylama

en: OK
tr: Tamam

en: Medium
tr: Orta

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Counter
tr: Sayaç

en: Button
tr: Düğme

en: Position
tr: Konum

en: bottom
tr: alt

en: top
tr: üst

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Jan
tr: Oca

en: Feb
tr: Şub

en: Apr
tr: Nis

en: Jun
tr: Haz

en: Jul
tr: Tem

en: Aug
tr: Ağu

en: Sep
tr: Eyl

en: Oct
tr: Eki

en: Nov
tr: Kas

en: Dec
tr: Ara

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Reports
tr: Raporlar

en: Popup
tr: Açılır pencere

en: number
tr: numara

en: Sharing
tr: Paylaşım
