Like It! (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: About
nl: Over

en: Owner ID
nl: Eigenaar-ID

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.
