Like It! (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Created
pl: Utworzono

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: About
pl: O stronie

en: Owner ID
pl: ID właściciela

en: Like
pl: Lubię to

en: View mode
pl: Tryb widoku
