Like It! (2.1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Created
pt: Criado

en: Session ID
pt: ID da sessão

en: About
pt: Sobre

en: Owner ID
pt: Código do Proprietário

en: Like
pt: Curtir

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: Target Entity Type
pt: Tipo de Entidade de Destino

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.
