Like It! (2.2.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Session ID
fr: Identifiant de session

en: About
fr: À propos

en: Owner ID
fr: Identifiant (ID) de l'auteur

en: Like
fr: J'aime

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Target Entity Type
fr: Type d'entité cible

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.
