Like It! (2.2.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: About
hu: Leírás

en: Owner ID
hu: Tulajdonosazonosító

en: Like
hu: Tetszik

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Target Entity Type
hu: Cél entitástípus

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
