Like It! (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Created
ro: Creat

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: About
ro: Despre

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
