Like It! (3.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Created
ru: Создано

en: Session ID
ru: ID сессии

en: About
ru: Информация

en: Owner ID
ru: ID владельца

en: Like
ru: Нравится

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
