Like It! (3.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Created
ja: 作成

en: Session ID
ja: セッションID

en: About
ja: アバウト

en: Owner ID
ja: オーナー ID

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
