Like It! (3.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: About
az: Haqqında
