Like It! (3.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Default
cs: Výchozí

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: About
cs: Popis

en: View mode
cs: Režim zobrazení
